Ja Morant vs Curry 2021 play-in
Informacje

Morant podziwia, ale nie boi się Stephena Curry’ego

Ja Morant dorastał jako fan Stephena Curry’ego, ale to nie znaczy, że z jakimkolwiek strachem podejdzie do niedzielnego, kluczowego starcia z Golden State Warriors.

Morant’owi nie straszny nawet dwukrotny MVP – Stephen Curry

Ja Morant on the court 2021

Steph i Morant spotkają się po raz pierwszy, ponieważ kontuzje uniemożliwiły ich dotychczasowe rozgrywki. Było pięć okazji, jednak jak dotąd żadna z nich nie „wykorzystana”.

W tym sezonie, rozgrywający Grizzlies wciąż umacnia swoją pozycję wschodzącej gwiazdy NBA i nadal jest pod wrażeniem gry Splash Brothera. Pokazuje to post na Twitterze, który opublikował, po wyczynie Curry’ego – 62 punkty przeciwko Portland Trail Blazers.

Morant zdradził kilka tajemnic, odnośnie nadchodzącej konfrontacji.

„W ten sam sposób przygotowuję się do każdego meczu. Oglądam nagrania z meczów, badam przeciwnika, próbuję nauczyć się jego sztandarowych zagrań, aby pomóc swojej drużynie odnieść zwycięstwo.” – powiedział Morant po dzisiejszym zwycięstwie z Sacramento Kings.

„To takie proste. Śpij, jedź, trenuj i bądź gotowy.”

W Chase Center stawka będzie wysoka, ponieważ zwycięzca niedzielnego meczu zajmie siódme miejsce w tabeli, natomiast przegrany musi wygrać dwa mecze z rzędu, aby uplasować się na ósmym miejscu.

2 Komentarze

  1. […] że niedźwiadki złapią jeszcze kontakt, jednak tak się nie stało. Piękne spotkanie rozegrał Ja Morant, który był zdobywcą 47 punktów, a dzięki tej zdobyczy jest 4. na liście zawodników w […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like