Informacje

Montrezl Harrell zmęczony naciskiem fanów, którzy proszą o selfie

Montrezl Harrell wydaje się być zmęczony prośbami fanów, którzy chcą sobie zrobić selfie z zawodnikami podczas meczu.

Wielu graczy, aby się rozgrzać umieszcza rower stacjonarny w pobliżu kibiców. Widzą oni w tym okazję, aby zrobić sobie zdjęcie z ulubieńcem lub po prostu zawodnikiem NBA.

Jak zauważyła Ava Wallace z Washington Post, stało się to „problemem” dla nowego członka Washington Wizards – Montrezla Harrella. We wtorek, po przegranym meczu Wizards z Rockets, 27-latek podzielił się być może lekcją dla kolejnego fana, który będzie próbował tego dokonać.

„Czasami jest to irytujące. Odchyl się i zrób zdjęcie, ale nie proś mnie o zrobienie tego, jak sobie życzysz. Tu i teraz jest koszykówka, a to moja praca. Jestem skupiony na grze. Dopinguje swoich kolegów z drużyny. W tym momencie nie jestem zainteresowany robieniem selfie z kibicem przy linii bocznej.”

We wtorek sytuacja była trochę inna, ponieważ Harrell wrócił do Houston, gdzie rozpoczynał swoją przygodę z NBA. Docenia wsparcie kibiców Rockets, które wciąż otrzymuje.

„Nikogo nie odrzucam. Jeśli chcesz po meczu zrobić sobie ze mną zdjęcie to nie ma problemu.” – powiedział.

1 Komentarz

  1. […] Nastąpiło to na początku czwartej kwarty tej rywalizacji, kiedy próbował nie dopuścić dostarczenia piłki do Montrezla Harrella. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like