Informacje

Młody zespół Houston Rockets tworzy historię sportu

Mimo tego, że sezon zasadniczy trwa niecałe dwa miesiące to zespół Houston Rockets tworzy niesamowitą historię NBA, a także sportu.

Dzięki niedzielnej wygranej z New Orleans Pelicans, Rakiety są pierwszą drużyną w historii NBA, MLB, NFL oraz NHL, która wygrała sześć kolejnych meczów, po tym jak przegrali 15 spotkań z rzędu. Ta znakomita passa przeciągnęła się do siedmiu wygranych, a kibice w Toyota Center oglądali zwycięstwo nad Brooklyn Nets (114:104). Udział w tym spotkaniu brał były gracz HOU – James Harden. To sprawiło, że zwycięstwo było jeszcze słodsze.

Czy ekipa z Teksasu będzie w stanie przedłużyć ten ciąg? Nie będzie to łatwe, ponieważ piątkowej nocy będą gościć obecnego mistrza NBA – Milwaukee Bucks (2:00 polskiego czasu).

Piękne rzeczy dzieją się w Houston. Jednak I runda play-offów w tym sezonie dla młodego i odbudowującego się zespołu prawdopodobnie zdaje się być nieosiągalna.

Pokonanie Nets to wspaniałe uczucie. – powiedział Garrison Mathews, który zdobył 19 punktów.

W stronę 25-latka fani skierowali okrzyki: MVP. Bardzo szybko stał się ulubieńcem kibiców Toyota Center.

Mamy 8-17, a zaczynaliśmy od 1-16. Pokonanie takiej drużyny coś znaczy. Wspaniale jest wygrać siedem meczów z rzędu, a zwłaszcza przeciwko takiej drużynie.

Fotografia główna: Carmen Mandato/Getty Images

3 Komentarze

  1. […] Milwaukee Bucks przerwał świetną serię Houston Rockets, wygrywając w Teksasie […]

  2. […] odbyło się dziewięć spotkań w NBA. Dla mnie jednym z największych zaskoczeń jest zwycięstwo Houston Rockets w […]

  3. […] będą pamiętać czasy Rockets (1996-2000). Wtedy to niesforny Charles poznał Hakeema Olajuwona oraz Clyde’a Drexlera. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like