Informacje

Miles Bridges: „LaMelo nie bez powodu był nr 3 draftu.”

Dzisiejszej nocy swój najlepszy występ w karierze zanotował tegoroczny debiutant – LaMelo Ball, który w Drafcie 2020 został wybrany z numerem 3.

Ostatnie 18 sekund spotkania Charlotte z Dallas Mavericks to „zabawa” i szczery uśmiech LaMelo, który po zbiórce bawił się piłką i oddał ją w ręce kolegi z drużyny. Następnie przebiegł na drugą stronę boiska i się uśmiechnął.

Tej nocy Ball zdobył 22 punkty, zebrał 8 piłek i zanotował 5 asyst.

„LaMelo pokazuje coraz lepszą grę każdej nocy.” – podkreśla trener James Borrego. „Bawi się grą, wykazuje niesamowite opanowanie i pewność siebie. Działa na nas jak uspokajacz.”

LaMelo w ciągu pierwszych 7 minut spotkania zdobył dla Charlotte Hornets 7 punktów, 2 zbiórki i 2 asysty.

„Zawodnicy z ławki byli dzisiaj fantastyczni, szczególnie Miles Bridges (20 punktów, 16 zbiórek). Jestem z niego dumny. Ma ogromny wpływ na naszą grę.” – mówi Borrego. „Ławka to nasza ogromna siła. To jeden z naszych najlepszych elementów.”

LaMelo Ball jest pierwszym debiutantem Charlotte Hornets od czasów Kemby Walkera (2014), który ukończył mecz z 15+ punktów, 5+ zbiórek i 5+ asyst.

„Melo to świetny gracz.” – mówi kolega Miles Bridges. „Nie bez powodu był trzecim numerem w drafcie. Podejmuje mądre decyzje. Jestem z niego dumny. Dojrzewa na naszych oczach.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like