mike conley jazz 2021
Informacje

Mike Conley podpisze 3-letni kontakt?

Mike Conley spędził dwa sezony w zespole Utah Jazz i był ich ważnym ogniwem. Drużyna Utah jest w stanie zaoferować rozgrywającemu 3-letni kontrakt.

Umowa opiewałaby na kwotę 75 milionów dolarów.

Sam ton doświadczonego obrońcy zmienił się na przestrzeni czasu, ponieważ w lutym podkreślał, że nie zamierza nigdzie się przenosić, a on i jego rodzina uwielbiają to miasto.

Kilka miesięcy później, na łamach KSL.com, Mike stwierdził, że to były cudowne dwa lata spędzone w Utah. Dwa sezony wzlotów i upadków. Conley podkreślał, że wolna agentura to biznes, w którym żyjemy. Twierdził, że musi różne decyzje przekalkulować i omówić z rodziną, aby podjąć najlepszą z możliwych decyzji.

Jak donosi The Athletic, 33-latek prawdopodobnie przedłuży kontrakt z Jazz. Ma być to 3-letni kontrakt na kwotę 75 milionów dolarów.

Rzucający obrońca Jazzmanów w ubiegłym sezonie wziął udział w 51. spotkaniach (wszystkie w pierwszej piątce), notując średnio 16,2 punktu, 3,5 zbiórki, 6,0 asysty na mecz.

Jego najlepszy wynik w sezonie miał miejsce 2 stycznia 2021 roku w meczu przeciwko Los Angeles Clippers, w którym zdobył 33 punkty.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like