Informacje

Marvin Bagley III poza składem Sacramento

Sacramento Kings ogłosili, że z rotacji zespołu wypada Marvin Bagley III, co rozzłościło jego agenta. Należy dodać, że jednego z najważniejszych w NBA (Jeff Schwartz).

Dlaczego?

Królowie otrzymali w 2018 roku, Marvina Bagleya III, który został wybrany z numerem drugim draftu. Oczko wyżej niż Luka Doncić. Zespół był tak bardzo szczęśliwy z tego wyboru, a teraz praktycznie odsuwają zawodnika ze swojego składu.

„Klub poinformował zawodnika, że nie będzie w rotacji, co jest całkowicie niezrozumiałe.” – powiedział agent, Jeff Schwartz.

„Oczywiste jest, że nie mają wobec niego żadnych planów na przyszłość, a dodatkowo stracili okazję do wymiany w zeszłym roku oraz tego lata. Został włączony ponownie do zespołu, a nie dostanie szansy gry.” 

22-letni silny skrzydłowy w ciągu ostatnich trzech lat doznał wielu kontuzji i nie był w stanie zaprezentować swojego talentu. W zeszłym sezonie złamał nadgarstek na miesiąc przed końcem okienka transferowego, co mogło kosztować możliwą transakcję.

W zeszłym roku wystąpił w 43. meczach Kings (42 w pierwszej piątce). Zdobywał średnio 14,1 punktu i 7,4 zbiórki na mecz.

1 Komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like