Informacje

Marcus Smart zna przyczynę porażki Boston Celtics!

Koszykarze Boston Celtics odnieśli trzecią porażkę z rzędu w tym sezonie. Marcus Smart zna przyczynę porażki swojego zespołu.

Co jest powodem niepowodzeń Celtów?

Rzucający obrońca zdobył w tym spotkaniu 16 punktów, trafiając 5 z 11 oddanych rzutów, z czego 3/5 za 3 punkty. Dodatkowo zanotował jedną zbiórkę oraz 4 przechwyty.

Dwie gwiazdy Celtics punktowali więcej. Na koncie Jaylena Browna znalazło się 28 punktów, a Jaysona Tatuma – 20. Na pewno można mieć za złe drużynie z Massachusetts, że roztrwonili 19-punktową przewagę. BA, przegrali to spotkanie różnicą 14 punktów!

Na ten temat wiele do powiedzenia miał tytułowy Smart.

„Chciałem po prostu grać. Każdy zespół wie, że próbujemy wykorzystać maksymalnie Jaylena i Jaysona. Kluby NBA doskonale o tym wiedzą, mają to przestudiowane. Niestety oni nie chcą podawać piłki. To jest coś, czego muszą się nauczyć. Jesteśmy dumni z postępów, ale będą musieli zrobić kolejny krok i znaleźć sposoby, aby nie tylko tworzyć sytuacje dogodne dla siebie, ale także dla innych kolegów z drużyny. To jest coś, o co ich poprosiliśmy, a oni wciąż się uczą.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like