Kevin Durant Marcin Gortat
Informacje

Marcin Gortat próbował ściągnąć Kevina Duranta do Wizards!

Ulubieniec fanów Wizards – Marcin Gortat grywał przeciwko największym gwiazdom w NBA, jak również mistrzom najlepszej koszykarskiej ligi świata.

Niektóre z tych spotkań zamieniały się w rozmowy rekrutacyjne…

Jedną z gwiazd, które Polak próbował ściągnąć do Wizards był Kevin Durant!

„Próbowałem porozmawiać z KD. Powiedziałem: 'KD dam Ci mojego Rolls Royce’a, dam Ci mój dom na weekend. Musiałbyś podpisać kontrakt z Czarodziejami.” – powiedział Gortat w podczas specjalnego wywiadu przed sobotnim meczem z Dallas Mavericks.

Historia ta miała miejsce po tym, jak były wieżowiec Wizards wyraził swój szacunek do Russella Westbrooka, byłego kolegi z zespołu KD. Polski młot wspomniał także, o tym, jak Mr. Triple Double powiedział kolegom z drużyny, aby przestali się śmiać i byli skupieni, bez względu jaki wynik widnieje na tablicy.

„Powiem Ci, że bardzo mi się to podoba. To podejście Paula Pierce’a.” – wyjaśnił Marcin.

Chęć rywalizacji i ambicje Russella Westbrooka doprowadziły do rekordu klubu z Waszyngtonu pod względem ilości zanotowanych triple-double, a także możliwość gry w play-in.

Wracając do tematu obecnego gracza Brooklyn Nets, Duranta bawiły te półżarciki.

„Pomagałem drużynie. Chciałem pomóc dyrektorowi sportowemu. Wtedy wszyscy mówili o KD, oczywiście później podpisał kontrakt z Golden State Warriors. Pomyślałem, a co tam, spróbuję pomóc.” – skwitował 37-latek.

Marcin Gortat vs Kevin Durant Clippers Warriors

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like