Informacje

Mama Kyle’a Lowry’ego uwielbiana przez kibiców Toronto Raptors

Marie Holloway, matka Kyle’a Lowry’ego stała się nieodłączną częścią społeczności Toronto Raptors na Twitterze.

Popularność matki rośnie!

Pani Maria, znana bliżej na Twitterze jako @BlessedMom07 gromadzi na swoim profilu prawie 10 tys. fanów. Jest ulubieńcem kibiców Raptors, niezależnie gdzie gra jej syn Kyle Lowry.

Przez większość czasu sama oglądałam mecze. – powiedziała Holloway dziennikowi Toronto Star. Niestety moja mama nie mogła oglądać ich na żywo. Trochę nudno było oglądać mecze i nie mieć z kim porozmawiać lub odpocząć. Po prostu zaczęłam tweetować.

Ta zabawa z wpisami w mediach społecznościowych rozpoczęła się, kiedy jej syn został sprzedany z Houston Rockets do Toronto Raptors przed rozpoczęciem sezonu 2012/13.

Ludzie nigdy mnie nie zauważali. – stwierdziła. Jednak po interakcji z Kevinem Josephem, kuzynem byłego Raptora – Cory’ego, społeczność zespołu zdała sobie sprawę, że kobieta, która stała pod pseudonimem BlessedMom07 była matką gwiazdy NBA.

Ludzie po prostu uwielbiają jej wypowiedzi. – powiedział Joseph. Właściwie to jej kontakt z kibicami. Dla fanów Toronto to ważna rzecz.

Z początku Kyle nie mógł pogodzić się z tymi próbami tweetowania swojej matki. Nie chciał pozwolić sobie na ataki różnych osób. Jednak negatywne komentarze zostały szybko przyćmione przez wielbicieli Holloway, ukochanej internetowej mamy.

Znam jeden z powodów, dla których Kyle naprawdę nie chciał, żebym to robiła. Chodzi o ataki fanów i tego typu sprawy. – stwierdziła. Dam sobie radę. To zabawne, kiedy ludzie piszą negatywne rzeczy. Nie zdążę zobaczyć, a już ktoś inny mówi: „To mama Kyle’a. Nie odzywaj się do niej w ten sposób.”

Nieoficjalnie najlepszy Raptor wszech czasów został sprzedany do Miami Heat w 2021 roku, a mimo to kibice się od niej nie odwrócili.

Nie była osobą nietykalną, ze względu, że jest jego matką. Ludzie uwielbiają rozmawiać z osobami, które mają pojęcie na temat gry, a także bardzo się nią pasjonują. Zawsze musiała ciężko pracować i była prawdziwa. Społeczeństwo kocha takie osoby. – podkreślił Joseph.

Lowry ma zagrać przeciwko Toronto 29 stycznia, jednak to będzie konfrontacja na Florydzie. Pierwszego lutego obie ekipy zmierzą się w Toronto. Będzie to jego pierwszy występ w Kanadzie od lutego 2019. Najpierw była Bańka Orlando, a następnie Raptors rozgrywali swoje mecze w Tampie (Floryda).

Marie była zwykle widywana w koszulkach zespołu z Toronto przez cały sezon, jednak ostrzegła swoich fanów, że być może odzieje się w jersey Miami.

Mówię z wyprzedzeniem. Ludzie nie wściekajcie się, jeśli założę barwy Heat. – wypowiedziała z uśmiechem.

Źródło fot. głównej: Toronto Star

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like