Informacje

Malik Beasley zawieszony na 12 meczów! Powodem? Groźby, marihuana i karabin

Liga ogłosiła zawieszenie na 12 meczów zawodnika Minnesoty Timberwolves, Malika Beasley’a. Wykluczenie z gry następuje natychmiast, czyli od sobotniego pojedynku z Wizards.

Beasley został aresztowany w październiku ubiegłego roku po tym, jak groził rodzinie karabinem, kiedy oglądali posiadłości, które chcieli nabyć. Gracz NBA miał pukać w szybę i grozić bronią do właścicieli.

Po tym incydencie wykonano telefony na 911. W mieszkaniu Malika znaleziono broń oraz 2 kilogramy marihuany. Zawodnik przyznał się do winy i został skazany na 120 dni więzienia, a karę odbędzie po zakończeniu obecnego sezonu.

Ta absencja od gry będzie trwała, aż do 26 marca.

Żeby było śmieszniej, żona Malika – Yao, która ma z nim dziecko w grudniu złożyła pozew o rozwód, twierdząc, że zdradził ją z Larsą Pippen, byłą żoną gwiazdora NBA – Scottiego. Beasley wyrzucił ją z domu. Larsa twierdziła, że spotykała się z rozgrywającym Wolves już po rozstaniu z Yao.

Przypomnijmy, że 24-latek podpisał nowy kontrakt z Wolves opiewający na kwotę 60 milionów dolarów. Obecnie zdobywa średnio 20,5 punktu, 4,6 zbiórki, 2,5 asysty na mecz.

Bilans zespołu wynosi 7-26.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like