Informacje

Luka Doncić: Wieczna maruda, czy to się uda?

Luka Doncić walczy z reprezentacją Słowenii o awans do igrzysk olimpijskich, które odbędą się tego lata w Tokio. W Dallas wciąż znaki zapytania.

Czy da się ułożyć marudera?

Dallas Mavericks zatrudnili nowego trenera. Jest nim Jason Kidd, niegdyś zawodnik zespołu z Teksasu. Główną gwiazdą zespołu wciąż pozostaje diament – Luka Doncić, ale ma opinię „trudnej osoby”.

„Nie wiem, ile osób będzie zadowolona z gry z Luką.” – powiedział Brian Windhorst z ESPN. „Myślę, że Luka jest trudną osobą. Jest świetnym graczem, ale kiedy oglądasz mecze Mavs to widzisz jak Doncić szczeka na trenera, non stop marudzi do swoich kolegów z drużyny, dyskutuje z sędziami. Zawsze są powody do narzekania. Potrafi być naprawdę irytującym gościem.

Dallas chcą bazować na młodym Słoweńcu, planując podpisanie długoterminowej umowy. Słyszeliśmy również doniesienia, jakoby Porzingis i Doncic nie dogadywali się. Łotewski gracz zaprzeczył tym doniesieniom.

Z pewnością Luka jest osobą, która bardzo dużo wymaga od swoich kolegów z drużyny, skupia się na wygrywaniu, wnosząc do NBA mentalność mistrza, którą nabył w Europie z Realem Madryt.

1 Komentarz

  1. […] to spełnienie marzeń.” – powiedział Doncić na łamach ESPN. “Koszykówka dała mi tak wiele i zabrała mnie w tyle niesamowitych miejsc. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like