Lu Dort Thunder vs Blazers 2021
Informacje

Lu Dort chciałby zagrać w reprezentacji Kanady na Igrzyskach Olimpijskich

Skrzydłowy Oklahoma City Thunder – Lu Dort ma nadzieję, że uda mu się osiągnąć poziom olimpijski.

Po niedzielnym meczu z Raptors, Luguentz powiedział, że planuje spróbować swoich sił w reprezentacji Kanady i zagrać w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich.

„Chcę spróbować stworzyć drużynę tego lata, rywalizować i zakwalifikować się do Igrzysk Olimpijskich.” – powiedział gracz OKC.

Dort w tym sezonie przeskoczył kolejny szczebel. To właściwie za sprawą kontuzji Shaia Gilgeousa-Alexandra, który doznał kontuzji stopy. W tym sezonie dołączył nawet do elitarnego grona, osiągając rekordy klubowe.

Został szóstym graczem Thunder, który zdobył w meczu 40 punktów. Dokładnie 42 i miało to miejsce w pojedynku z Utah Jazz (14/04/2021).

Całkiem możliwe, że zawodnik wywodzący się z Arizona State zagra w jednej kadrze z Raptorsami, którzy dorastali tak jak on w Montrealu. Są to Chris Boucher czy Khem Birch.

„Montreal wciąż jest słabym miastem, ale jest tam wiele talentów. Gra sporo dzieciaków i czuję, że będzie dużo więcej graczy w NBA z mojego miasta.”

3 Komentarze

  1. […] Kolejny mecz Bradleya Beala. Dzisiejszej nocy musiał zmierzyć się z bardzo fizycznie grającym zawodnikiem OKC – Lu Dortem. […]

  2. […] Lu Dort oraz Darius Bazley zapewnili dzisiejszej nocy zwycięstwo w wyjazdowym pojedynku z Boston Celtics 119:115. […]

  3. […] Lu Dorta została oceniona jako najbardziej awangardowa w całej lidze. Jednak, aż 32% jego strojów […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like