Informacje

LeBron o grze z synem w NBA: „To cel długoterminowy.”

W połowie swojego 18. roku w NBA, LeBron James nie wykazuje żadnych oznak, aby miało nadejść spowolnienie w jego karierze.

36-letni gwiazdor Los Angeles Lakers stara się zostać najstarszym MVP w historii NBA, a drużyna, w której występuje jest blisko szczytu w konferencji zachodniej sezonu regularnego, pomimo kontuzji Anthony’ego Davisa.

Przypomnijmy, że niedawno LBJ przekroczył próg 35000 punktów i jest na najlepszej drodze, aby stać się najlepszym strzelcem w wszech czasów w sezonie 2022/23. Byłby to jego ostatni sezon w barwach ekipy z Los Angeles.

James ma nadzieję, że pewnego dnia do NBA dołączy jego syn – Bronny, który obecnie przechodzi rekonwalescencję po kontuzji łąkotki.

Podczas All-Star 2021, LeBron wyjawił, że jego syn na razie jest skupiony na byciu nastolatkiem, a gra u jego boku to cel długoterminowy.

LBJ zapytany, czy celem jest gra z jego synem Bronnym w NBA, odpowiedział.

„To zdecydowanie jedno z moich marzeń, które na razie musimy odstawić na bok. Mój syn jest teraz w liceum i cieszy się tym, czym jest bycie nastolatkiem. Fajnie byłoby to wpisać do mojego CV.” – podkreślił King.

1 Komentarz

  1. […] LeBron James – Los Angeles Lakers […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like