Informacje

LeBron jest zły i będzie grał tyle, ile uważa.

Gwiazda NBA – LeBron James nie kryła oburzenia dzisiejszą porażką w meczu z Wizards i wyraziła pogardę dla tych, którzy twierdzą, że powinna grać mniej minut.

Pod nieobecność Anthony’ego Davisa i Dennisa Schroedera obciążenie na barkach króla wzrosło. LBJ całkowicie sprzeciwia się teorią, które mówią, że jego wiek nie pozwala mu grać tak długo, jak kiedyś. Niektórzy nawet twierdzili, że powinien opuszczać mecze, aby organizm mógł się zregenerować.

Ten temat powrócił, kiedy Lakers przegrali po dogrywce na własnym parkiecie z Wizards 124:127. W tym spotkaniu, LeBronowi zabrakło tylko jednej asysty do zanotowania triple-double.

Po meczu King James usiadł, aby porozmawiać z mediami na temat tych głupkowatych dyskusji na ten temat.

„Odpoczywam teraz, kiedy siedzę i z Wami rozmawiam. Regeneruję się także, kiedy wsiadam do samolotu i lecę do domu. Myślę, że cała ta opowieść o LeBronie, że potrzebuje więcej odpoczynku stała się większa niż to co jest w rzeczywistości.” – podkreśla gwiazdor Lakers.

„Nigdy o tym nie mówiłem i w to nie wierzę. Wszyscy potrzebujemy więcej odpoczynku i żałujemy, że nie możemy tego robić. Jestem tutaj, aby pracować i być do dyspozycji. Jeśli jestem chory lub kontuzjowany to powinno się rozważyć przerwę w grze. Mam wokół siebie uczciwych ludzi. Jestem bardzo szczery wobec siebie i mówię, że kocham tę grę i to jest ważniejsze niż cokolwiek innego.” – kwituje.

Ta narracja o jego zmęczeniu zaczęła się wtedy, kiedy liga ogłosiła start sezonu 2020/2021. Lakers zdobyli mistrzostwo NBA – 10 października, a nowy sezon rozpoczęto 22 grudnia, dając wszystkim tylko 71 dni przerwy. To wszystko sprawia, że jest to najkrótszy okres przerwy poza sezonem w karierze LeBrona.

Zespół Los Angeles gra co drugi dzień, aż do przerwy, która spowodowana będzie meczem gwiazd.

Dzisiejszy występ w pigułce.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like