Informacje

LeBron James zawieszony na jeden mecz!

Po raz pierwszy w karierze. LeBron James oraz Isaiah Stewart po pamiętnej awanturze w meczu Lakers – Pistons zostali zawieszeni.

Pierwszy raz lebrona

Przez 18 lat spędzonych na parkietach NBA, najsłynniejszy gracz ligi – LeBron James po raz pierwszy w karierze został zawieszony na jeden mecz.

LBJ został zawieszony za lekkomyślne uderzenie, natomiast center Pistons – Isaiah Stewart nie zagra w dwóch nadchodzących spotkaniach za swoje podgrzewanie kłótni i wielokrotne agresywne ściganie Jamesa.

Król NBA nie zagra w pojedynku z New York Knicks, a także straci 284 tys dolarów. Jego rywal opuści mecze z Heat i Bucks.

Incydent miał miejsce niedzielnej nocy, kiedy obaj zawodnicy walczyli o pozycje po wykonanym rzucie wolnym przez Jeramiego Granta.

Fot. główna: Reuters, AFP

3 Komentarze

  1. […] wymuszona przez dwumeczową absencję Isaiaha Stewarta, który został ukarany po awanturze z LeBronem Jamesem. Był to pierwszy mecz po konfrontacji z […]

  2. […] RUN 18-7. Objęli 5 punktowe prowadzenie. Ten deficyt zmniejszyły rzuty Malika Monka oraz LeBrona Jamesa. Gwiazda Lakers miała jeszcze okazję zamknąć ten mecz w regulaminowym czasie gry, ale niestety […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like