LeBron James powrót 2021
Informacje

LeBron James wróci już we wtorek na mecz z Knicks?

Drużyna Los Angeles Lakers przez miesiące cierpiała z powodu kontuzji swoich supergwiazd, jednak zdążyły one się wyleczyć i zagrają w nadchodzących play-offach.

KIEDY WRÓCI LEBRON JAMES?

Anthony Davis wrócił po długiej nieobecności 22 kwietnia i wygląda na to, że jest już w pełni sił i nabrał rytmu meczowego. W piątek zdobył 36 punktów w przegranym meczu z Blazers, a dzisiejszej nocy poprowadził Lakers do zwycięstwa, uzyskując 42 punkty.

LeBron James skręcił kostkę 20 marca, a kontuzja ta sprawiła, że przez ostatnie półtora miesiąca był poza zasięgiem. LBJ wrócił 30 kwietnia w meczu z Sacramento Kings, jednak odczuwał ból. Kilka dni później zagrał w meczu z Raptors, a zespół podjął decyzję o wycofaniu ze składu króla NBA, skupiając się na regeneracji.

Niepokojące było to, że James przyznał, że nie wierzy, iż już nigdy nie wróci na 100%, a z pewnością nikt nie chce usłyszeć tego z ust kandydata do tytułu MVP.

Według Shams Charania z The Athletic, Bron jest praktycznie gotowy do gry. Dodatkowo reporter wyjawił, że gwiazda LAL prawdopodobnie zagra we wtorek z Knicks lub środę przeciwko Rockets.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like