Informacje

LeBron James kończył mecz z Grizzlies z bólem nogi

Wszystkim 18997 fanom zgromadzonym w Staples Center przypomniał się poprzedni sezon, kiedy LeBron James był kontuzjowany.

Desmond Bane po wykonanym layupie został popchnięty przez Dwighta Howarta, który próbował zablokować rzut. Niestety spadający zawodnik Grizzlies, przypadkowo wylądował na nodze LeBrona Jamesa.

Wszystko wyglądało podobnie, jak w poprzednim sezonie. Wtedy to, Solomon Hill, który próbował przechwycić piłkę, wpadł na prawą nogę króla NBA. LeBron doznał poważnego skręcenia kostki, która wykluczyła go z gry na 26. spotkań.

„Pierwszą rzeczą, o której pomyślałem, było: „O nie, znowu..” – powiedział LeBron. „Oczywiście wszystko wyglądało podobnie. Zawodnik wpada Ci na nogę i nic nie możesz zrobić. Nie zdążyłem się stamtąd wydostać.”

James powiedział, że zdecydował leżeć na parkiecie przez minutę – długą i męczącą dla fanów Lakers. Chciał zobaczyć, czy stan nogi się pogorszył. Tak się nie stało.

„Ponownie zawiązałem but i chciałem zobaczyć, czy jestem w stanie iść. Mogłem kontynuować grę.” – powiedział.

Lider LAL zagrał 40 minut i zdobył 19 punktów, 6 zbiórek, 6 asyst w pierwszym zwycięstwie Lakers w tym sezonie. Wyjawił po meczu, że jego noga była obolała. Ma w planie zagrać we wtorek z San Antonio.

1 Komentarz

  1. […] mecz z rzędu pauzował LeBron James, bez którego nic nie jest takie samo. Pierwsza kwarta tego pojedynku zakończyła się na […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like