Informacje

LeBron do Westbrooka: „Idź do domu, obejrzyj komedię. To był tylko mecz.”

Russell Westbrook rozpoczął swój epizod w Los Angeles Lakers w całkowicie negatywnym świetle. Przede wszystkim liczby nie pasują do jego wartości, która została zaprezentowana w przegranym meczu z Golden State Warriors.

Nie martw się Russell. Będzie lepiej.

Warriors pokonali Lakers 121:114, pomimo, iż przegrywali różnicą 10 punktów. W debiucie, Westbrook zaliczył 8 punktów (4/13), 5 zbiórek i 4 asysty.

Krytyka była natychmiastowa, ale LeBron James stanął w obronie rozgrywającego, za którego Lakers wydali Czarodziejom: Kuzmę, Harrella, Caldwell-Pope’a oraz pick.

„Powiedziałem mu, żeby poszedł do domu i obejrzał komedię.” – wyjawił James.

„Zrób coś, co wywoła uśmiech na Twojej twarzy. On jest wobec siebie strasznie surowy. Powiedziałem mu: „Nie rób tego, to tylko mecz.”.”

Westbrook rozczarował wszystko nie tylko dzisiejszej nocy, ale także w meczach przedsezonowych. Lakers zanotowali sześć porażek i wyraźnie widać, że nie ma chemii z LeBronem i Davisem.

Kontynuując, Król powiedział:

„Nie chcę, aby tak mocno się krytykował. To wszystko, co chciałem mu przekazać. W domu zobaczy trójkę swoich dzieci, które prawdopodobnie będą spać, ale wywołają uśmiech na jego twarzy. Ma piękną żonę i rodzinę.”

2 Komentarze

  1. […] To nie pierwszy raz, kiedy kibice Los Angeles Lakers są sfrustrowani występami Russella Westbrooka. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like