LeBron chwali Patricka Williamsa
Informacje

LeBron chwali Patricka Williamsa: „Ma ręce jak Kawhi.”

Mało brakowało, a dzisiejszej nocy w Staples Center mielibyśmy niespodziankę, którą zafundowałaby ekipa Chicago Bulls. Jednak w końcówce zabrakło zimnej krwi i trafienia Zacha Lavine’a.

Patrick Williams, bo o nim mowa, już zwrócił na siebie uwagę wielkich gwiazd NBA. Silny skrzydłowy Bulls dał się we znaki w meczu z Milwaukee Bucks, Giannisowi Antetokounmpo, a dzisiaj jest chwalony przez samego LeBrona Jamesa.

„Nie mogę powiedzieć zbyt wiele, poza tym, że czułem się komfortowo. Dzisiejszej nocy zdobyłem doświadczenie, starając się dobrze kryć LeBrona Jamesa. Po prostu podjąłem to wyzwanie.” – twierdzi Williams.

LeBron James był pod wrażeniem gry 19-latka, który w dzisiejszym meczu przebywał na parkiecie 34 minuty (najwięcej od początku sezonu).

„Myślę, że jest bardzo utalentowany. Ma ręce podobne jak Kawhi. Nie mogłem sobie pozwolić na swobodne kozłowanie. Był twardy.” – podkreśla LBJ.

W tym spotkaniu Williams zdobył 6 punktów, 8 zbiórek i 4 przechwyty.

„Zawsze mogę rzucać i bronić lepiej. Tak jak powiedziałem, 10 meczów to nauka. W tym sezonie pozostało jeszcze co najmniej 62.” – skwitował debiutant NBA.

 

2 Komentarze

  1. […] swoim dzisiejszym debiucie w lidze letniej, Patrick Williams zdobył 15 punktów, 12 zbiórek oraz 3 […]

  2. […] swoim dzisiejszym debiucie w lidze letniej, Patrick Williams zdobył 15 punktów, 12 zbiórek oraz 3 […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like