Informacje

Lakers: LeBron na czwórce zagra obok Davisa

Przyjęcie do składu Los Angeles Lakers, Russella Westbrooka zwalnia LeBrona Jamesa ze stanowiska rozgrywającego. Mówi się, że Król NBA będzie ustawiony na pozycji nr 4, a na centrze zagra Anthony Davis.

Agent LBJ’a, Rich Paul ujawnił, że jest to podstawowy plan Lakersów, a tablicę obstawi się właśnie tymi graczami.

Westbrook to klasyczny rozgrywający, więc LeBron nie musi zajmować się częścią kreatywną, tak bardzo jak w poprzednich latach.

Bardziej sensowne jest przejście na pozycję silnego skrzydłowego niż miałby tam znaleźć się Carmelo Anthony. Dwight Howard i DeAndre Jordan będą w rotacji, a Melo będzie zmiennikiem 36-letniej gwiazdy, albo zagra jako niski skrzydłowy.

Największą szansę gry na tej pozycji będzie miał Trevor Ariza.

Zmiennikami Russella będą: Rajon Rondo oraz Kendrick Nunn, a wszystko wskazuje, że na „dwójce” zagra znakomity strzelec – Wayne Ellington. Z pewnością zespół da sporo minut Hortonowi-Tuckerowi. Nie zapomnijmy, że zawsze odbudować się może „łucznik” – Wesley Matthews.

Przybliżone analizy pokazują, jak głęboką kadrę mają w tym roku Lakers. Jest ona pełna jakości, doświadczenia. Stworzony superteam jest dużym faworytem do mistrzostwa NBA w nadchodzącym sezonie.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like