Jak grać to dla Raptors
Informacje

Kyle Lowry zdeterminowany grać w Raptors do końca kariery

Chodzą głosy, że ekipa Toronto Raptors może handlować 34-letnim rozgrywającym. Kyle Lowry jednak bardzo chciałby w dalszym ciągu grać dla jedynej drużyny z Kanady w NBA.

Po zakończonym sezonie, Lowry stanie się wolnym agentem. Jego wypłata za obecne rozgrywki to 30 milionów dolarów, jednak w tym roku prezentuje nieco słabszą formę.

W 29. rozegranych meczach Raptors, Lowry notuje średno 18,0 punktu, 5,5 zbiórki, 7,0 asysty na mecz.

„Powiem tak. Przejdę na emeryturę jako Raptor.” – podkreśla weteran NBA.

„Chciałbym, aby ten sezon zakończył się najlepiej, jak to tylko możliwe. Każdy musi zrobić to co dla niego najlepsze. Kto wie, co będzie? Jeśli chodzi o mnie, wiem, że wciąż gram na wystarczająco dobrym poziomie, a dzięki temu mogę pomóc drużynie wygrywać mecze.” – dodał Lowry.

Kyle gra swój 9. sezon w barwach Toronto. Zaprzeczył również, jakoby miał być sprzedany do innego klubu.

„Nie wchodzę w tą polemikę. Plotki to tylko plotki. Czy kiedykolwiek o tym powiedziałem? Ma ktoś takie nagranie? Najważniejsze są rozmowy ze mną i na tym się skupiam.”

2 Komentarze

  1. […] Kyle Lowry może dołączyć do Luki Doncicia w nadchodzącym sezonie NBA. Rozgrywający Raptors stanie się niebawem wolnym agentem i może zmienić barwy klubowe. […]

  2. […] Kyle Lowry miał kilka opcji jako wolny agent. O byłego gracza Toronto Raptors zabiegali m.in. Dallas Mavericks, New Orleans a także Miami Heat. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like