Informacje

Klay Thompson nie może się doczekać gry w Madison Square Garden

Uwielbiany przez Warriors Splash Brother niekiedy wyrażał swoją frustrację w tym sezonie, poza linią boczną, bezradnie obserwując jak gra jego drużyna. Widział wszystko, ekscytujące zwycięstwa oraz rozdzierające serce porażki.

Klay Thompson tęskni za grą, ale także za świątynią, jaką z pewnością jest Madison Square Garden w Nowym Jorku. Przypomnijmy, że po raz ostatni grał w finałach NBA 2019. Zawodnik GSW w dniu wczorajszym udostępnił zdjęcie na Instagramie, która ukazuje jego emocje z tym związane.

„Uwielbiam Ogród. Historia największych sportowców, artystów, którzy tu występowali jest niesamowita. Wyczyn Kobe’go, który zdobył tu 61 punktów to pierwsza myśl, która mi przychodzi do głowy. Nie mogę się doczekać, kiedy tu wrócę i sprawię, że „zacznie padać deszcz” ☔️👌🏻.” – podkreśla Thompson.

Najlepszy występ Klay’a w MSG miał miejsce 31 stycznia 2016 roku, w którym zanotował 34 punkty (14/18 z gry, z czego 5/6 za 3), a jego zespół wygrał z NYK różnicą 21 punktów.

3 Komentarze

  1. […] ukazał się artykuł, w którym Stephen Curry stwierdził, że rekord trafień za 3 – Klaya Thompsona jest do […]

  2. […] kilka rzeczy do omówienia z Klayem i Stephem.” – powiedział Dray. “Zawsze robimy wszystko razem, tego lata musi […]

  3. […] Adriana Wojnarowskiego z ESPN, Klay Thompson może wrócić do gry 2-3 tygodnie wcześniej niż […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like