kevin porter jr rockets
Informacje

Kevin Porter Jr.: Rockets uratowali moje życie

Kevin Porter Jr. został wybrany z nr 30 w drafcie 2019 roku, choć jego talent wskazywał, że powinien znaleźć się na wyższej pozycji. Trafił do Cleveland.

Ciężkie życie Portera Jr.

21-latek ma na swoim koncie sporo wykroczeń. Został zawieszony przez uderzenie sędziego. Aresztowano go pod zarzutem posiadania broni, jednak ostatecznie został oczyszczony z tych zarzutów. Opóźnił start sezonu z powodów osobistych. W szatni Cavs wpadł w szał i rzucił jedzeniem. Zespół z Ohio postanowił sprzedać 'buntownika’ do Houston.

Podczas pobytu w Teksasie wiele się zmieniło. Kevin Porter Jr. był zawodnikiem pierwszej piątki.

„Ta organizacja potencjalnie uratowała moje życie.” – powiedział Kevin podczas poniedziałkowego dnia dla mediów. „Uwielbiam tu być i chcę tu zostać, choć przez chwilę. Potrzebowałem nowego rozdziału, a oni wyciągnęli mnie, kiedy byłem na dnie.”

„Dali mi miłość i pewność siebie oraz motywację, abym stał się lepszym graczem i osobą. Dużo we mnie zainwestowali, a ja staram się dać z siebie wszystko, aby w jakiś sposób im się odwdzięczyć.”

To brzmi podobnie jak w przypadku Reggiego Jacksona z Clippers. Tyle, że Jackson nie powiedział 'potencjalnie’.

Porter został ukarany grzywną za incydent w klubie ze striptizem, kiedy był już graczem Rockets. Jest tak wiele rzeczy, które młodzieniec chce wymazać z pamięci. To pokazuje, jak duże znaczenie ma dla niego gra w Houston.

1 Komentarz

  1. […] Porter Jr. – 25 pkt, 4 zb, 5 ast, stl, blk ; Theis – 12 pkt, 5 zb ; Green – 12 pkt, 6 zb, 2 […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like