powrót kevina duranta po kontuzji tuż tuż
Kontuzje

Kevin Durant „wygląda świetnie”. Powrót jeszcze nie w tym tygodniu.

W niedzielę, trener Brooklyn Nets – Steve Nash powiedział, że Kevin Durant „wygląda dobrze”, jednak jego powrót na parkiet nie nastąpi w tym tygodniu.

Durant po naderwaniu ścięgna udowego nie grał od 13 lutego. Trener Nets podkreśla, że powrót Durantuli nastąpi, kiedy będą mięli stuprocentową pewność, że jest zdrowy. Sztab cały czas monitoruje sytuację największej gwiazdy zespołu.

Zaraz zaraz… Chyba Harden nazywał się MVP?

„Jest jeszcze kilka aspektów, aby Kevin mógł wrócić. Wygląda świetnie, ale musimy mieć stuprocentową pewność.” – wyjawił Nash – ESPN. „Nie sądzę, aby to nastąpiło w tym tygodniu.” 

KD przeszedł szereg testów i badań oraz rehabilitację po kontuzji ścięgna podkolanowego w zeszłym miesiącu, co wykluczyło go z meczów Nets, a także uczestnictwa w All-Star.

Durant w 19 meczach tego sezonu uzyskiwał średnio 29 punktów, 7,3 zbiórki, 5,3 asysty na mecz.

Nie jest jeszcze wiadome, kiedy oficjalnie powróci. Na pewno przegapi w tym tygodniu trzy mecze u siebie z Rockets, Timberwolves i Hornets.

Najlepszy scenariusz to wznowienie gry, 5 kwietnia z New York Knicks, zakładając, że wróci w przyszłym tygodniu.

„Radzi sobie naprawdę dobrze i wszyscy jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni na jego powrót.” – powiedział Nash. „Musimy być bardzo ostrożni, ponieważ jest dla nas bardzo ważnym graczem.”

Kevin Durant na ławce rezerowych z powodu kontuzji

2 Komentarze

  1. […] którzy byli wolnymi agentami. Drużyna już posiadała potężne trio, które tworzy Kevin Durant, Kyrie Irving i James […]

  2. […] Hardena), którego zmienił Bruce Brown. Mecz z największym dorobkiem punktowym zakończył Kevin Durant (29), dokładając 10 zbiórek, 3 asysty, przechwyt i dwa […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like