Informacje

Kevin Durant wciąż poza grą. Kiedy wróci?

Po przerwie na All-Star ruszyły rozgrywki NBA sezonu zasadniczego. Drużyna Kevina Duranta, Brooklyn Nets zmierzą się czwartkowej nocy z Boston Celtics.

A co z Kevinem Durantem? Niestety na chwile obecną nie wróci do gry. Dzisiejszy mecz będzie dziesiątym, który opuści po nadciągnięciu lewego ścięgna podkolanowego.

W przyszłym tygodniu, dokładnie w środę KD przejdzie rezonans magnetyczny.

Personel medyczny Nets nie wierzy, że kontuzja związana jest z zerwaniem Achillesa, którego doznał w 2019 roku, tym samym zmuszając go do opuszczenia całego sezonu 2019/20.

„Kevin nie grał od miesiąca.” – podkreśla Steve Nash. „Bez względu na to, co zobaczymy w środę, podejmiemy mądrą decyzję co do jego powrotu. Musimy być pewni, że uda mu się spokojnie ukończyć sezon.”

Do czasu kontuzji, Durant wziął udział w 19 spotkaniach, notując średnio 29 punktów, 7,3 zbiórki, 5,3 asysty, 1,4 przechwytu, 0,7 bloku na mecz.

4 Komentarze

  1. […] stara się stworzyć chemię w swoim elitarnym trio, jednak póki co poza grą jest Kevin Durant. Bardzo ważne słowa wypowiedział tytułowy gracz Nets. W jednym z wywiadów stwierdził, że […]

  2. […] State Warriors nie wzięła się znikąd. Zapewniła to “strzelanina” Splash Brothers, Kevina Duranta i obrona Draymonda […]

  3. […] Wrócił KEVIN DURANT. Na to czekał cały koszykarski świat. Oczywiście nie […]

  4. […] się jako najbardziej wszechstronny zawodnik Czarodziejów. Toczył trudne pojedynki m.in. z Kevinem Durantem czy też Kawhi Leonardem. Pokazał swój potencjał, choć kiedy przybył do NBA nie przypisywano […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like