Informacje

Kevin Durant nie zagra po raz drugi z rzędu w meczu gwiazd?!

Gwiazda Brooklyn Nets – Kevin Durant przegapi wisienkę na torcie. Mowa tu o All-Star Game, który rozpocznie się 20 lutego 2022 roku w Cleveland.

Kevin Durant nie zagra w meczu gwiazd 2022?!

KD doznał kontuzji kolana w meczu z New Orleans Pelicans. Był „ofiarą” pojedynku Bruce’a Browna z Herbertem Jonesem. Jego kolega z drużyny został odepchnięty barkiem, po czym wpadł na lewą nogę Duranta. Supergwiazda NBA chwilę po tym zdarzeniu zeszła o własnych siłach do szatni.

Taką informację przekazał Chris Haynes z Yahoo Sports. Pod nieobecność swojego lidera, Nets notują rekord 2-3, wliczając dzisiejszą porażkę z Lakers. Obecnie klub z Nowego Jorku zajmuje trzecie miejsce w tabeli konferencji wschodniej. Na samym szczycie znajduje się ekipa Miami Heat, a na drugim – Chicago Bulls.

Jak wynika z pogłosek, Durant po zakończeniu All-Star wciąż będzie rehabilitował swoje kolano i przygotowywał się do playoffów. Do tej pory KD notował średnio 29,3 punktu, 7,4 zbiórki, 5,8 asysty na mecz.

W ciągu dwóch ostatnich sezonów Sieci rzadko mieli na boisku swoją Wielką Trójkę. Kyrie Irving pozostaje zawodnikiem na pół etatu.

Kiedy ogłoszenie kapitanów Meczu Gwiazd?

Starterzy All-Star Game zostaną ogłoszeni w dniu jutrzejszym, czyli w czwartek. Durant jest obecnie najczęściej wybieranym zawodnikiem na wschodzie w najnowszych zestawieniach głosowań. Na zachodzie przewodzi gracz Los Angeles Lakers – LeBron James.

Mecz gwiazd zaplanowano na 20 lutego 2022 roku w Cleveland. 33-latek zna już ten ból, ponieważ nie miał możliwości zagrać w meczu gwiazd poprzedniego sezonu. Był kapitanem, jednak z gry wykluczyła go kontuzja Achillesa. Opuścił cały sezon 2019/2020.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like