Informacje

Kevin Durant miłuje Cunninghama: „Kocham jego grę.”

Nr 1 tegorocznego draftu, Cade Cunningham zanotował dzisiejszej nocy rekord – skuteczności. To nie wszystko. Otrzymał także pochwały od samego Kevina Duranta.

Cunningham zdobył w meczu z Nets 17 punktów, 4 zbiórki i 2 asysty, a jego zespół przegrał 96:90. Zakończył mecz, trafiając 6 z 17 oddanych rzutów z gry, 3/7 zza łuku.

Występ przykuł uwagę Kevina Duranta, który dzięki swojej postawie nie pozwolił ograć się Pistons. Po meczu, obaj zawodnicy wymienili się koszulkami, a nawet KD pojawił się na konferencji prasowej w jerseyu Cunninghama.

Durant wierzy, że Cade ma przed sobą świetlaną przyszłość.

„Kocham grę Cade’a. Myślę, że będzie bardzo dobrym zawodnikiem, trudnym do upilnowania przez cały czas. Poznałem go, kiedy był w liceum, więc trochę się znamy. Często rozmawialiśmy o grze przeciwko niemu w NBA. Walczył z kontuzją, aby w końcu zadebiutować. Zagrał dzisiaj agresywnie. Oddał kilka ważnych rzutów. Bardzo się z tego cieszę i nie mogę się doczekać postępów w jego karierze.”

Supergwiazda NBA i młody debiutant kilkukrotnie kryli się na boisku. Cade zdobył kilka punktów podczas tego pojedynku, a Durant mu się za to odpłacił, notując trafienia. Zdarzyło się nawet, że KD krzyczał na Cunninghama po trafieniu.

Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że obaj trochę się znają.

„Jak powiedziałem, to jeden z moich ludzi. Kiedy go pilnuję, chcę, aby dał z siebie wszystko. W odwrotnej sytuacji, zrobię to samo. Ta przyjacielska rywalizacja jeszcze bardziej nas nakręca.”

Durant zakończył mecz z dorobkiem 29 punktów, 10 zbiórek i 5 asyst.

3 Komentarze

  1. miłuję Wasze skille translatorskie

  2. […] który nie może wrócić do gry był częścią wielkiej trójki Nets obok Kevina Duranta i Jamesa Hardena. Był kluczowym elementem sukcesu zespołu w zeszłym […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like