Informacje

Kemba Walker po 29-punktowym występie: Nienawidzę tego, chcę grać.

Po 10 meczowej absencji do gry wrócił Kemba Walker. W pierwszym występku po tej pauzie zdobył 29 punktów i był jedną z najjaśniejszych postaci zespołu prowadzonego przez Toma Thibodeau.

Niestety nie udało się ograć Celtics, ale z pewnością tak dobra gra zmusza do refleksji, czy aby właśnie to nie był moment, kiedy zapomniany troszkę zawodnik ma grać.

Nienawidzę tego. Chcę grać… . Nie wiem co przyniesie przyszłość. Czuje, że mam jeszcze wiele do udowodnienia. Niestety to nie zależy ode mnie. – powiedział Kemba.

Wiem, że powinienem grać, nie ma wątpliwości. Znakomicie się czuję. Niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znajduję, będę przygotowany. Cokolwiek zespół będzie ode mnie potrzebował, zrobię to.

Szkoleniowiec Knicks jest znany ze swojego własnego schematu budowania drużyny. Walker to wyrozumiała osoba, która stawia zespół na pierwszym miejscu. Na chwile obecną cierpliwość 31-letniego zawodnika jest testowana.

Wiadome jest, że czterokrotny uczestnik meczu gwiazd mocno obniżył loty, do których nas przyzwyczaił. To już nie ta sama mobilność, spore braki w defensywie, które prawdopodobnie bolą obecnego trenera NYK.

Wydaje się jednak, że Walker wciąż może pomagać drużynie. Umieszczenie go na ławce nie rozwiązało problemów Nowego Jorku. Pojawił się tylko ze względu braków kadrowych. Co będzie, jeśli wyzdrowieją?

Fotografia główna: Getty Images

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like