kelly oubre jr golden state warriors
Informacje

Kelly Oubre Jr. może liczyć na 20 milionów rocznie?

Kelly Oubre Jr. tego lata stanie się wolnym agentem. Chętnych nie brakuje, a zainteresowanymi pozyskaniem 25-latka są m.in. New York Knicks czy San Antonio Spurs.

Skrzydłowy Golden State Warriors jest także na radarze Dallas Mavericks. Doświadczony gracz NBA może spodziewać się, że jego roczna wypłata będzie wynosiła przynajmniej 20 milionów dolarów.

Czy, aby nie jest ona przesadzona?

W tym sezonie, Kelly wystąpił w 55 spotkaniach GSW (50. meczów w pierwszej piątce), zdobywając średnio 15,4 punktu, 6,0 zbiórki, 1,3 asysty na mecz.

Niedawno, Oubre Jr. rozmawiał z Chrisem Haynesem z Yahoo na temat wzlotów i upadków ubiegłego sezonu. Od startera do ławkowicza.

„Nie chcę nawet dużo mówić i rozwodzić się nad tą sytuacją.” – stwierdził. „To wszystko podsyciło ogień w moim sercu. Dodało oliwy do ognia.”

„Mam 25 lat, a moja kariera cały czas nabiera tempa i notuje wzrost. Chcę, aby moja rola w zespole była coraz bardziej znacząca, a było zupełnie odwrotnie. Nie dano mi uczciwej szansy, aby pokazać tak naprawdę co potrafię. Starałem się dobrze wykonywać swoją pracę. Skupiam się na byciu profesjonalistą. Teraz mam to szczęście, że jestem wolnym agentem.” – podkreślił.

Wolna agentura ruszy 2 sierpnia.

1 Komentarz

  1. […] Kelly Oubre Jr. nie jest już zawodnikiem Golden State Warriors. 25-latek przenosi się do Charlotte Hornets. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like