Leonard chwali RJ Barretta
Informacje

Kawhi chwali Barretta: „Podoba mi się, że podjął wyzwanie.”

Immanuel Quickley nie był jedynym zawodnikiem Knicks, który otrzymał pochwały ze strony ekipy Clippers. Kawhi Leonard wyraził także słowa pochwały odnośnie gry RJ Barretta.

„Podjął wyzwanie, a dzięki temu stanie się lepszy. Próbuje bronić najlepszych graczy w NBA, a także mierzyć się z nimi w ofensywie. Podobał mi się jego dzisiejszy sposób myślenia.” – powiedział Kawhi Leonard.

RJ Barrett cały czas dążył do rywalizacji z Kawhim podczas wczorajszego spotkania Knicks z Cliperrs.

20-latek zdobył w tym meczu 23 punkty (9/14 z gry), 2 zbiórki, 2 asysty i 2 przechwyty. Obecnie zajmuje 45. miejsce pod względem średnich zdobyczy punktowych w tym sezonie NBA, a jego statystyka wskazuje 18 punktów na mecz.

Paul George i szkoleniowiec Clips – Tyron Lue również zabrali głos.

„Immanuel podczas rozgrzewki usiadł i przez jakieś 15 minut obserwował jak Kawhi trenuje.” – mówi Lue. „Chłopak chce się uczyć, chce być coraz lepszy. Tego właśnie oczekuje się od młodych gwiazd.”

30-letnia gwiazda Los Angeles Clippers dojrzała jeszcze coś innego u pierwszoroczniaka, który w tym meczu z ławki rzucił 25 punktów.

„Myślę, że to co trudno znaleźć i bardzo cenię, to fakt, że był bardzo charakterny. Wziął na siebie odpowiedzialność kilku trudnych rzutów.” – twierdzi George.

 

 

1 Komentarz

  1. […] parkietu. Do porażki, a w konsekwencji odpadnięcia z rywalizacji nie dopuścił lider LAC – Kawhi Leonard. Jego heroiczny występ zakończył się bardzo pokaźną zdobyczą punktową, bowiem skrzydłowy […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like