Informacje

Karl-Anthony Towns o Edwardsie: „On chce być najlepszy.”

Wybrany w Drafcie tego roku z numerem 1 – Anthony Edwards bardzo krótko jest w klubie z Minnesoty, a już robi niesamowite wrażenie na sztabie oraz kolegach z drużyny. Widzą, że jest gotów by osiągać szczyty.

W dzisiejszym meczu przeciwko Dallas Mavericks, Edwards zdobył 17 punktów, 3 zbiórki i 3 asysty, a jego zespół wygrał po dogrywce 129:127. Debiutant był bardzo chwalony przez trenera Wolves – Ryana Saundersa.

„Sądzę, że dzisiaj był wspaniały.” – mówi trener Timberwolves

„Jestem zachwycony jego osobą. Dzisiaj pokazał się jeszcze z lepszej strony niż w poniedziałek w meczu z Memphis Grizzlies. Wszyscy widzieli, jaki jest dynamiczny. Podobało mi się jak pracował w defensywie. Świetnie wychodziły pick-and-rolle z Townsem. Muszę jeszcze podkreślił, że świetnie krył Lukę Doncicia.”

Karl-Anthony Towns również uważa, że nr 1 draftu będzie wyśmienitym graczem.

„Musimy zrobić wszystko, aby pomóc mu udoskonalić jego umiejętności. Ja miałem szczęście, że mogłem grać u boku Kevina Garnetta, Andre Millera.” – podkreśla Towns.

„Wykonuje niesamowitą pracę. Chce być wielki i najlepszy. To do naszego sztabu i zespołu należy, aby pomóc mu wyciągnąć z gry co najlepsze.”

1 Komentarz

  1. […] Karl-Anthony Towns na łamach NBC Sports wyjawił, że marzy o karierze jak Kobe Bryant, który całą karierę spędził w jednym zespole. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like