karl anthony towns 2021
Informacje

Karl-Anthony Towns chce jak Kobe, grać całą karierę w jednym zespole

Karl-Anthony Towns na łamach NBC Sports wyjawił, że marzy o karierze jak Kobe Bryant, który całą karierę spędził w jednym zespole.

Towns w Minnesocie do końca kariery?

karl anthony towns minnesota 2021

New York Knicks zajmują pierwsze miejsce na liście drużyn oczekujących na następną niezadowoloną supergwiazdę, która spróbuje się wydostać ze swojego obecnego klubu.

Jednym z graczy, który jest na ich radarze jest właśnie center Minnesota Timberwolves – Karl-Anthony Towns. 25-latek przez sześć sezonów tylko raz brał udział w playoffach, a było to w sezonie 2017/18. Wtedy to rywalem Wilków było Houston Rockets, które odprawiło z kwitkiem w pięciu meczach zespół z Minnesoty.

Na dzień dzisiejszy wizja tej najważniejszej fazy w NBA jest zachwiana. Realnie patrząc u boku Townsa mamy D’Angelo Russella i wschodzącą gwiazdę Anthony’ego Edwardsa. Jednak to za mało.

Kluby non stop monitorują sytuację, aby móc przechwycić tak dobrego gracza, jakim bez wątpienia jest popularny KAT.

„Mam nadzieję na karierę jak Kobe… z jednym zespołem.” – powiedział. „Podobnie jak Tim Duncan i Kobe Bryant, którzy starali się osiągnąć jak najwięcej tytułów mistrzowskich.”

NA CHWILE OBECNĄ JEST TO NIEREALNE.

„Wciąż cieszę się, że mogę tu grać. To niesamowite miasto oraz stan, w którym mogę wpływać na zmiany zachodzące w społeczności. Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem przez te wszystkie lata grać tutaj w Minnesocie.”

kat with family minnesota

Mamy tutaj dwie refleksje.

Po pierwsze, obiecywanie młodych graczy w jednej drużynie trzeba traktować z przymrużeniem oka. Nie chodzi o to, że te słowa są nieprawdziwe, ale tak wielu zawodników składało takie obietnice, a „idealnym” przykładem jest Anthony Davis.

Dwa. Z pewnością Towns nie chce teraz zmieniać otoczenia, ponieważ cały zespół i organizacja okazali mu wsparcie po śmierci matki z powodu COVID-19 oraz własne zmagania z chorobą.

Jeszcze po trzecie. Zmienił się właściciel klubu. Ponadto KAT naciskał, aby w składzie został Russell i mogli zagrać, kiedy obaj byli w pełni zdrowi. Końcówka sezonu pokazała, że Towns-Russell-Edwards to bardzo mocne trio, które „kombinowało” dużo punktów.

Nie da się tak naprawdę przewidzieć, co, gdzie i kiedy.

1 Komentarz

  1. […] bardzo wiele do powiedzenia w tej sprawie ma Karl-Anthony Towns. Gracz Timberwolves skomentował decyzję Kyrie’go […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like