Julius Randle MSG Knicks 2021
Informacje

Julius Randle chce zakończyć karierę w Knicks. „Uwielbiam grać w Nowym Jorku.”

Obecnie Julius Randle gra swój najlepszy sezon w karierze jako zawodnik New York Knicks. Dzisiaj powiedział wyraźnie: „Uwielbiam grać w Nowym Jorku.”

JULIUS RANDLE CHCE ZAKOŃCZYĆ KARIERĘ W KNICKS

Julius Randle Knicks 2021

„Uwielbiam grać w Nowym Jorku. Chce przejść na emeryturę jako zawodnik New York Knicks.” – powiedział Randle w podcaście The Victory.

Prościej mówiąc, Julius wyraził chęć podpisania długoterminowej umowy z drużyną z Madison Square Garden, w tym roku lub 2022, kiedy stanie się wolnym agentem.

Prawdopodobnie Knicks będą próbowali już w tym roku dopiąć kontrakt, no chyba, że będą zbyt długo negocjowane warunki kontraktu.

NAJLEPSZY SEZON W KARIERZE JULIUSA RANDLE’A

W tym sezonie, lider NYK osiąga średnio 24 punkty, 10,3 zbiórki, 5,9 asysty na mecz. Przede wszystkim prowadzi drużynę prowadzoną przez Toma Thibodeau do szokującego miejsca w playoffs.

Jest poważnym kandydatem do zdobycia tytułu Most Improved Player.

Również na dniach dowiemy się, z którym numerem zostanie rozstawiony zespół z Nowego Jorku. Jedno jest pewne. Po raz pierwszy od 2013 roku, zespół NYK zagra w playoffach.

1 Komentarz

  1. […] Julius Randle powiedział, że chce przejść na koszykarską emeryturę jako Knicks. Największa gwiazda zespołu przedłużyła swój kontrakt o kolejne cztery lata! […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like