Informacje

Josh Primo imponuje Spurs: „Znakomicie czuje grę.”

Rookie San Antonio Spurs, Joshua Primo rozegrał niedzielnej nocy 9 minut w meczu przeciwko Orlando Magic. Znakomicie wykorzystał tą szansę.

12. wybór tegorocznego draftu w tym czasie zdołał zdobyć 8 punktów (3/5, z czego 2/4 za 3) oraz jedną zbiórkę, a jego zespół pokonał Orlando Magic 101:100. Jego celne rzuty pomogły Spurs powstrzymać zespół z Florydy.

18-latek był najmłodszym graczem w drafcie tego roku, ale wykazał się dużą dojrzałością na boisku. Niski skrzydłowy San Antonio, Keita Bates-Diop zauważa, że młody gracz Spurs gra we właściwy sposób.

„Jak na swój wiek, znakomicie czuje grę. Jest pewny siebie i podejmuje odpowiednie decyzje. Nie tylko rzuca za każdym razem, ale bardzo lubi mieć piłkę w posiadaniu. Wie, jak rozgrywać.”

Wiele osób kwestionowało wybór Primo, ale na chwile obecną pokazał się z bardzo obiecującej strony. W swoim debiucie, 4 października, zdobył 17 punktów (7/8 z gry). Był bardzo skuteczny w pojedynku z Utah Jazz. Josh może otrzymać sporo minut gry w G League (Austin Spurs), aby dalej się rozwijać.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like