Informacje

Jordan Poole przyswaja wyjątkowy styl Curry’ego

Kiedy grasz z gwiazdą, lepiej znać swoje miejsce na parkiecie. Rzucający obrońca Warriors – Jordan Poole jest podekscytowany grą u boku Stephena Curry’ego. W zeszłym sezonie miał przyjemność grać z gwiazdą Golden State tylko 5-krotnie. Teraz, kiedy Steph wraca po kontuzji do gry jest dużo więcej okazji.

W środę reporter z NBC Sports Bayarea zapytał Poole’a, czy ciężko jest grać z nim razem na parkiecie. Jego ruchy, niekonwencjonalny styl mogą być trudne do przewidzenia.

„Nie powiedziałbym, że to trudne.” – mówi ze śmiechem Poole.

„To wyjątkowe, Steph to najlepszy strzelec wszech czasów. Nie masz wyboru, jak tylko wymyślić, jak się z nim bawić. Czy to trudne, czy nie, warto to robić.”

3 Komentarze

  1. […] Ten sezon miał być przełomem i powrotem drużyny z Oakland na TOP w NBA. Wszystko pokrzyżowała kontuzja Klaya Thompsona. Curry i Green muszą prowadzić zespół na właściwych torach, choć nie jest to łatwe. Właśnie wyżej wspomnieni gracze mieli stanowić trzon zespołu, który w planach miał walkę o najwyższe cele, u boku młodych Jamesa Wisemana, Nico Manniona i Jordana Poole’a. […]

  2. […] zawodnikiem dzisiejszej nocy był gracz Golden State Warriors – Jordan Poole, który w meczu z Pelicans zanotował rekord […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like