jimmy butler collin sexton
Informacje

Jimmy Butler: „Jesteśmy gotowi na wszystko.”

To był ciężki sezon dla Miami Heat. Pomimo wzlotów i upadków, Jimmy Butler wierzy, że zespół jest gotowy do walki o najwyższe cele.

CIĘŻKI SEZON HEAT, JEDNAK NIE NARZEKAJĄ

65% sezonu zespół Miami Heat plasował się na 7. miejscu lub niżej w tabeli konferencji wschodniej. Dopiero w 37. meczu sezonu uzyskali średni procent z gry na poziomie 50%. Brakowało skuteczności, a także zawodnicy zmagali się z kontuzjami.

Zespół nie narzeka…

„To był naprawdę udany sezon, który obejmował wszystkie przeciwności i niesamowite wyzwania.” – powiedział trener – Erik Spoelstra.

Obecni mistrzowie wschodu muszą teraz zmierzyć się z niezwykle twardym rywalem, jakim z pewnością jest drużyna Milwaukee Bucks. W trzech meczach sezonu zasadniczego Bucks byli lepsi od Heat 2-1.

„Jesteśmy gotowi na wszystko.” – powiedział Butler. „Zamknęliśmy tamten rozdział, skupiamy się na teraźniejszości. Wszystkie zwycięstwa, porażki, wpadki… teraz nie ma to kompletnie znaczenia. Powinniśmy grać najlepsza koszykówkę, być zdrowym i wygrać 16. spotkań, a obecnie musimy zacząć od pierwszych czterech.”

Chris Bosh typuje…

1 Komentarz

  1. […] Jimmy Butler poprowadził swój zespół do zwycięstwa nad Washington Wizards, zdobywając 32 punkty, 3 zbiórki, 5 asyst, 4 przechwyty. Przede wszystkim był skuteczny, a procent wyniósł 58. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like