Jayson Tatum Daniel Theis - Celtics vs Bulls 2021
Informacje

Jayson Tatum „smutny” widząc Daniela Theisa po drugiej stronie

Daniel Theis wrócił do TD Garden, jako zawodnik Chicago Bulls, którzy mierzyli się dzisiejszej nocy z Boston Celtics.

Były gracz zespołu z Massachusetts pomógł bykom przerwać passę 6. zwycięstw z rzędu gospodarzom tego spotkania, wygrywając 102:96.

Niemiecki koszykarz zagrał w pierwszej piątce i spędził na parkiecie 28 minut. W tym czasie zdołał uzyskać 6 punktów, 6 zbiórek, 4 asysty, przechwyt i blok.

Jayson Tatum podczas konferencji prasowej dał jasno znać, że brakuje w szatni Theisa.

„Przykro mi jest widzieć go po drugiej stronie, ale zawsze cieszę się, kiedy się spotkamy. Uwielbiam tego gościa.” – podkreśliła gwiazda Celtics.

W następnym meczu Boston zmierzy się z Phoenix Suns, drugim zespołem konferencji zachodniej.