Jayson Tatum vs Blazers 2021
Informacje

Jayson Tatum otrzymał wielkie pochwały od Melo i Lillarda

Jayson Tatum zapewnił dzisiaj swojej drużynie – Boston Celtics zwycięstwo nad Portland Trail Blazers.

Skrzydłowy Celtics otrzymuje pochwały od rówieśników, ale nie tylko. Po dzisiejszym pojedynku w Oregonie słowa uznania popłynęły z ust Damiana Lillarda i Carmelo Anthony’ego.

Tatum zdobył w tym meczu 32 punkty (10/17), 9 zbiórek i 5 asyst.

Dzięki jego trafieniu za 3 punkty w końcówce spotkania, Boston zanotował czwarte zwycięstwo z rzędu.

„Jest graczem, którego rola w zespole ciągle wzrasta. Ciągle nabiera doświadczenia, a przywództwo jest mu pisane. Bywały mecze, w których nie trafiał decydujących rzutów, dzisiaj zachował zimną krew, a to kwestia doświadczenia. W takich sytuacjach czuje się coraz bardziej komfortowo.” – podkreśla Lillard.

„Widziałem filmy z jego treningów. On ciężko pracuje na swój sukces. Kiedy to robisz, w końcu są takie chwile jak dzisiejszego wieczoru. Dla mnie to pokazuje tylko, że jako zawodnik się rozwija. To należy pochwalić.”

Carmelo Anthony zauważa, że gwiazda zespołu z Massachusetts wyrasta na zawodnika, który ma być opcją nr 1 w decydującej fazie spotkania.

„Zdecydowanie ewoluuje.” – mówi Carmelo. „Myślę, że czuje się coraz bardziej komfortowo odgrywając swoją rolę w zespole. Jego możliwości są ogromne i my to widzimy.” – podkreślił Melo.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like