Informacje

James Harden nie ma wątpliwości, kto zostanie NBA MVP w tym sezonie!

Kevin Durant jest prawdopodobnie faworytem w wyścigu o tytuł MVP sezonu 2021/22. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości jego kolega z zespołu – James Harden.

KD sięgnie po tytuł MVP?

Durant zdobywa średnio 29,7 punktu, 7,9 zbiórki, 5,9 asysty na mecz. Nets posiadają najlepszy rekord na wschodzie, który wynosi 23-9.

Można argumentować wybór Nikoli Jokicia, Stepha Curry’ego, a także LeBrona Jamesa pomimo słabych występów Los Angeles Lakers, ale KD jest dla wielu MVP ligi, także dla kolegów z drużyny.

„Oczywiście.” – odpowiedziała gwiazda Nets James Harden. Brodacz wcześniej zdradził Malice Andrews z ESPN, jak Durant rozwinął swoją grę, od czasu kiedy obaj razem grali w Oklahoma City Thunder.

Posiada wrodzony talent. Zna miejsca, do których chce się dostać. I to zrobi. Obrońcy są niewidoczni. Tylko od niego zależy czy zdobędzie punkty.

Sam Harden ma także mocny sezon. Jego średnie zdobycze krążą blisko granicy triple-double (22 punkty, 9,8 asyst, 8,0 zbiórki na mecz).

Musiałem zrzucić kilka kilogramów. Kiedy zbiłem wagę, od razu poczułem się swobodniej. Czuje większą moc.

Pod nieobecność największych gwiazd sam ciągnie zespół Sieci. W ostatnim meczu z Los Angeles Clippers zdobył 39 punktów, 8 zbiórek, 15 asyst oraz 2 przechwyty.

Fotografia główna: AP

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like