LiAngelo Ball
Informacje

Incydent w sklepie ukształtował LiAngelo Balla

LiAngelo Ball przebył inną drogę niż jego bracia: LaMelo i Lonzo.

LiAngelo Ball

Chociaż drogi do NBA obu braci były różne, dotarli do wymarzonego celu. LiAngelo wciąż próbuje zdobyć miejsce, w którymś z klubów NBA.

W niedawnym wywiadzie, 22-latek wyjawił Shams Charanii z The Athletic, że incydent z kradzieżą w Chinach wiele zmienił.

„To uczyniło mnie tym, kim jestem dzisiaj. Musiałem przejść przez tak wiele trudności. Nic mnie tak naprawdę nie niepokoi. Jestem gruboskórny.” – podkreślił.

Podczas podróży do Chin przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018 z drużyną UCLA, Ball wraz z kolegami z drużyny Codym Rileyem i Jalenem Hillem zostali aresztowani za kradzież okularów przeciwsłonecznych w sklepie Louis Vuitton.

Po zwolnieniu z aresztu i zawieszeniu na czas nieokreślony, LiAngelo wycofał się z UCLA i podpisał kontrakt z litewskim Prienai Vytautas.

„Dzisiaj gram z tą samą energią. Na pewno ludzie mnie osądzają. Byłem młody, nie patrzę wstecz. Wyniosłem z tego lekcję. Nie pozwolę, aby jedna decyzja zepsuła moje życie.”

Młodzieniec, który w lidze letniej grał w barwach Charlotte Hornets wciąż pozostaje wolnym agentem, czekając na ofertę kontraktu z klubów NBA.

1 Komentarz

  1. […] Prezes Big Baller Brand – LaVar Ball rozmawiał z dziennikiem TMZ i miał kilka rzeczy do powiedzenia, w tym sytuacji jego syna LiAngelo. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like