Luka Doncic - Game Winner vs Memphis 2021
Informacje

Iluzjonista Doncic. Komentarze po Game-Winnerze w Memphis

Luka Doncic dzisiejszym cyrkowym game-winnerem wprawił w osłupienie nie tylko kolegów z drużyny i trenera, ale całą ligę NBA.

ILUZJONISTA – LUKA DONCIC 🎩

Luka Doncic game-winner w meczu z Memphis Grizzlies 14/04/2021

„Nie sądzę.” – odpowiedział Luka, który został zapytany, czy kiedykolwiek udało mu się tak zakończyć mecz, jak ten dzisiejszy z Memphis Grizzlies.

To był jeden z najbardziej spektakularnych rzutów w karierze 22-letniego Słoweńca. Prawie nie możliwy do wykonania floater wpadł do kosza i dał zwycięstwo Dallas w ostatnich sekundach meczu.

Jak twierdzi Łotysz – Kristaps Porzingis tego rodzaju spektakularne zagrania Doncicia należy uznać za naturalne. „Czuję, że już nas nie zaskakuje takimi zagraniami.” – powiedział Porzingis. „To było niewiarygodne.”

„On jest wyjątkowym. Ma ogromny talent.” – podkreślił Łotysz.

W międzyczasie trener Mavs, Rick Carlisle przypomniał sobie zdolności gwiazdy zespołu, które kosztowały go nie mało pieniędzy.

„Nie mogę powiedzieć, ile tysięcy dolarów straciłem, kiedy oddawała rzuty z połowy boiska.”  – powiedział trener Dallas. „Pewnego razu w Mexico City, w naszym drugim wspólnym roku, zapłaciłem mu w peso, ponieważ byłem tak wkurzony. Już się z nim o nic nie zakładałem.”

Center ekipy z Teksasu, Dwight Powell również doskonale wie, że nie warto obstawiać przeciwko niemu w tego typu zabawach.

Carlisle porównał dzisiejszy magiczny rzut do znanego Iluzjonisty – Houdiniego.

„To jedna z tych radosnych nocy, z której wyszliśmy zwycięsko. Mieliśmy Houdiniego. Wydostał nas stamtąd żywych.”

1 Komentarz

  1. […] Luka Doncić – 31 pkt, 10 zb, 11 ast, stl, 2 blk ; Tim Hardaway Jr. – 21 pkt, 4 zb, ast ; Dorian […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like