dj augustin houston rockets
Informacje

House Jr. i DJ Augustin mogą zagrać już w nadchodzącym meczu Rockets

Danuel House Jr. i DJ Augustin wracają do składu Houston Rockets i mówi się, że wezmą udziału już w nadchodzącym meczu.

Według trenera Stephena Silasa obaj zawodnicy mogą zagrać już w najbliższym meczu przeciwko Philadelphia 76ers.

Zawodnicy trenowali z zespołem także przed niedzielnym spotkaniem z New York Knicks.

Augustin nie grał od 12 kwietnia, kiedy to skręcił kostkę w lewej nodze, natomiast House Jr. od 4 kwietnia, a powodem była skręcona prawa kostka.

„Są w ostatnim etapie przygotowań do gry.” – powiedział Silas. „Mamy jeszcze 2 dni przerwy i mam nadzieję, że zobaczymy jednego z nich w środę w pojedynku z Knicks. Bliżej występu są z pewnością House Jr. i DJ Augustin, aniżeli Eric Gordon.”

33-letni Augustin osiąga średnio 7,0 punktu, 1,6 zbiórki, 3,3 asysty na mecz. Obaj zawodnicy Rockets mają jeszcze umowy na kolejny sezon, co zachować szeroką kadrę.

Gordon również odbył trening przed niedzielnym pojedynkiem, ale nadwyrężenie prawej pachwiny, której doznał 11 marca było poważniejsze niż urazy dwóch wyżej wymienionych graczy.

Eric Gordon injury 12 march 2021 Rockets vs Kings

„Chcemy zrobić to mądrze. Nie jesteśmy jeszcze pewni, ile treningów potrzebuje Eric, aby mógł zagrać. Chciałbym zobaczyć go z nowymi zawodnikami na parkiecie. Nie widzieliśmy go jeszcze na parkiecie z Kevinem Porterem Jr. czy Kyle Olynykiem. Jesteśmy inną drużyną niż wtedy, kiedy nabawił się kontuzji.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like