dragic doncic nba
Informacje

Goran Dragić chciałby ponownie grać z Donciciem

Jednym z marzeń Gorana Dragicia podczas swojej powoli kończącej się kariery koszykarskiej jest ponownie zagrać z Luką Donciciem.

Ale nie w drużynie narodowej. To, na czym zależy Słoweńcowi to granie z Luką w jednym zespole NBA. Jedyną możliwością jest zespół Dallas Mavericks.

„Zdecydowanie.” – odpowiedział Dragić na pytanie reportera, który zapytał, czy Goran chciałby zagrać z Donciciem w przyszłym sezonie.

Teraz, kiedy kończy się 7-letni pobyt w Miami, Dragić stwierdził, że jego miejscem na mapie NBA, w którym chciałby się znaleźć jest Dallas.

Dochodzą głosy, że Heat przekażą wszelkie aktywa w ręce Toronto Raptors w zamian za Kyle Lowry’ego. Nie oznacza to jednak, że Raptors nie odeślą weterana w inne miejsce.

Gdyby zdarzyło się, że bardziej utytułowany z braci Dragić trafi do Mavericks, będzie to ponowne spotkanie z 22-letnim gwiazdorem Dallas od czasu EuroBasketu w 2017 roku.

doncic dragic slovenija

Wtedy to reprezentacja Słowenii zdobyła złoty medal, a Dragić był liderem kadry. Luka powoli wprowadzał swój talent na salony.

„Naprawdę podobała mi się gra z Luką na mistrzostwach Europy.” – stwierdził. „Wiemy, że jest utalentowanym dzieciakiem, jednym z najlepszych na świecie. Bardzo chciałbym z nim grać, ale moja kariera powoli dobiega końca, a on jest jeszcze bardzo młody. Ma jeszcze przed sobą 15 lat zawodowej kariery. Zawsze będę mu kibicować.”

2 Komentarze

  1. […] wskazuje na to, że spełnią się życzenia Gorana Dragicia. Słoweniec prawdopodobnie trafi do Dallas Mavericks i zagra u boku Luki […]

  2. […] Bullock dołączył do Luki Doncicia i od nowego sezonu zagra w barwach Dallas […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like