MILWAUKEE, WI - JULY 14: Giannis Antetokounmpo #34 of the Milwaukee Bucks and Khris Middleton #22 of the Milwaukee Bucks hug during Game Four of the 2021 NBA Finals on July 14, 2021 at Fiserv Forum in Milwaukee, Wisconsin. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and/or using this Photograph, user is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Mandatory Copyright Notice: Copyright 2021 NBAE (Photo by Jesse D. Garrabrant/NBAE via Getty Images)
Informacje

Giannis szczęśliwy, ale to nie koniec bitwy

Giannis Antetokounmpo wraz z całym zespołem Milwaukee Bucks są usatysfakcjonowani, że zdołali wyrównać stan serii na 2-2 w finale NBA 2021.

„Jesteśmy zadowoleni, ale jeszcze nie w pełni usatysfakcjonowani.” – powiedział Antetokounmpo.

To właśnie blok lidera Bucks, który zatrzymał dunk Deandre Aytona sprawił, że zespół z Milwaukee cały czas był na prowadzić i utrzymał ten stan do końca pojedynku.

„Jeśli mam być szczery, to myślałem, że dam się nabrać. Podczas całego meczu starasz się grać na 100%, aby wygrać mecz.” – powiedział Giannis. „Widziałem, że CP3 rzuca piłkę do centra Suns, a ja chciałem po prostu wyskoczyć pionowo w kierunku obręczy. Miałem nadzieję, że zdążę na czas. Udało się i zatrzymałem wsad. To była świetna sprawa.”

Antetokounmpo zakończył mecz z 26 punktami, 14 zbiórkami, 8 asystami, 3 przechwytami i 2 blokami.

„Czułem się dobrze. Jestem bardzo dumny z naszego występu. Wygram albo  przegram, nie przeszkadza mi to. Kiedy gram, chcę odpowiedzialność wziąć na siebie.”

Seria wraca do Arizony, gdzie z soboty na niedziele odbędzie się mecz nr 5, a Chris Paul będzie chciał zrehabilitować się za swój dzisiejszy występ. Rozgrywajacy Suns odniósł 5 z 17 strat zespołu w Game 4.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like