Antetokounmpo Bucks
Informacje

Giannis Antetokounmpo o czterech porażkach Bucks z rzędu: “To nie koniec świata.”

Gwiazda NBA, Giannis Antetokounmpo uspokaja swój zespół, po tym jak zanotowali najgorszą passę w tym sezonie. Dzisiejszej nocy zespół z Wisconsin zanotował czwartą porażkę z rzędu.

Jego przekaz jest bardzo prosty – nie panikować. W nocy Milwaukee Bucks przegrali z Toronto Raptors 113:124. Według 26-letniej supergwiazdy, on i jego koledzy powinni teraz zachować spokój i koncentrację, aby ta zła passa została przerwana.

“Mam wrażenie, że wszyscy panikują, co nie powinno mieć miejsca.” – powiedział Antetokounmpo.

Greek Freak zakończył spotkanie z Toronto Raptors z dorobkiem 34 punktów, 10 zbiórkami, 8 asystami, 5 przechwytami i 2 blokami.

“Powinniśmy poprawiać swoją grę, oglądać nagrania meczowe i wyciągać wnioski. Następnie wychodzimy na boisko i nikt, kto tu przybywa nie będzie miał łatwo.”

Antetokounmpo dodał, że dzisiejsza przegrana i w konsekwencji czwarta z rzędu to nie koniec świata dla zespołu Milwaukee. Zespół powinien skupić się na tym, aby jak najszybciej przerwać tą złą passę.

“Wychodzisz, aby wygrywać mecze, ale nie zawsze wszystko idzie po Twojej myśli. Trzeba myśleć pozytywnie, doskonalić się.” – podkreśla popularny Antek.

Obecnie Giannis jest szóstym najlepszym strzelcem w NBA, ze średnią 28,2 punktu na mecz. Jeśli chodzi o statystykę zbiórek – 7. miejsce (11,4 zbiórki/mecz).