Informacje

Giannis Antetokounmpo nr 1 wśród najwyższych graczy NBA

Giannis Antetokounmpo jest absolutną gwiazdą NBA, a CBS plasuje go na pierwszym miejscu wśród najwyższych graczy w lidze.

Mistrz NBA i MVP finałów, Greek Freak to zawodnik, który posiada wielką łatwość w zdobywania punktów. Niekiedy „grozi” graczom rzutem z dystansu, a z pełną mocą atakuje obręcz.

Lider Bucks mierzy 211 centymetrów wzrostu i jest uważany za jednego z najlepszych zbierających, skuteczny blokujący, a także dostarczyciel ogromnej ilości punktów. Właśnie z tych powodów został umieszczony na samym szczycie listy.

„Kiedy Giannis podpisał w zeszłym roku przedłużenie z Bucks, dążył do sięgnięcia po tytuł mistrza NBA. Udało mu się to osiągnąć po raz pierwszy od 50 lat, pomimo poważnej kontuzji kolana w finałów wschodu. Jest sportowym cudem, dominującą siłą i jednym z najtwardszych zawodników w lidze. Zawsze będzie brał udział w dyskusji o nagrodę MVP i najlepszego gracza na świecie w przyszłości.” – napisał portal.

Na drugim miejscu uplasował się Nikola Jokić z Denver Nuggets, a na trzecim – Joel Embiid. Najbardziej zaskakujący jest fakt, iż w zestawieniu znajdują się gracze z pozycji 4-5.

TOP 15:

 1. Giannis Antetokounmpo
 2. Nikola Jokić
 3. Joel Embiid
 4. Anthony Davis
 5. Zion Williamson
 6. Karl-Anthony Town
 7. Rudy Gobert
 8. Bam Adebayo
 9. Domantas Sabonis
 10. Julius Randle
 11. Nikola Vucević
 12. John Collins
 13. DeAndre Ayton
 14. Christian Wood
 15. Myles Turner

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like