dray klay steph warriors
Informacje

Draymond Green planuje być niezwykle zaangażowany

Draymond Green po odpadnięciu Warriors z walki w fazie playoff powiedział, że zamierza być niezwykle zaangażowany w pracę zespołu.

DRAYMOND GREEN ZAANGAŻOWANY

„Spodziewam się, że będę bardzo zaangażowany. Po prostu tak musi być.” – powiedział Green podczas wideokonferencji po meczu z Grizzlies.

„Patrząc wstecz, sądzę, że w tym sezonie odnieśliśmy wiele sukcesów, ale niestety nie wygraliśmy mistrzostwa. Musimy usiąść przy tablicy, która pozwoli nam rozgryźć nasze błędy.”

Warriors zakończyli sezon na 8. miejscu w konferencji zachodniej z rekordem 39-33. Stephen Curry został najlepszym strzelcem w NBA sezonu 2020/2021, a Jordan Poole zrobił duże postępy i był jednym z najlepszych rezerwowych wojowników. Swoje pozycje w rotacji umocnili Juan Toscano-Anderson oraz Damion Lee.

Początek sezonu dla debiutanta NBA, Jamesa Wisemana był dobry, następnie obniżył loty, aż zakończył sezon z kontuzją łękotki i nie wystąpił w meczach play-in. Niestety kontuzjowany jest także Kelly Oubre Jr., który zmaga się z zerwanym więzadłem w nadgarstku.

„Jest kilka rzeczy do omówienia z Klayem i Stephem.” – powiedział Dray. „Zawsze robimy wszystko razem, tego lata musi ponownie usiąść i nakreślić cele. Nie mogę doczekać się tych rozmów.”

dray klay steph warriors

To jeszcze skrót z ostatniego meczu GSW w tym sezonie.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like