Informacje

Dray cieszy się z nowych przepisów NBA. „Chodźcie sku*wiele.”

Stephen Curry wie, że w związku ze zmianą przepisów NBA, mających na celu wyeliminowanie wymuszania fauli będzie wiele zamieszania u zawodników grających ofensywnie.

Draymond Green świętuje nowe przepisy

Były obrońca roku, Draymond Green jest zadowolony z faktu, że liga planuje ograniczyć zdolność ofensywnych graczy do „oszukiwania systemu”.

„Myślę, że w ciągu moich 10 lat, wchodząc w dziesiąty sezon zauważyłem, że pewien nacisk nie wykracza zbyt daleko. Kończy się na meczach przedsezonowych.” – powiedział Green przed meczem z Lakers.

„Zobaczymy, jak długo to potrwa. To zabawne, kiedy widzimy, jak niektóre faule nie są sprawdzane. Jako obrońca czujesz, że nie możesz nic zrobić. Wszystko jest dostosowane do zawodników grających ofensywnie.”

„Pamiętam, kiedy po raz pierwszy pojawiły się zasady, byliśmy w autobusie jadąc na trening, zacząłem krzyczeć: „Tak, sku*wysyny.”.” „Myślę, że poziom w lidze jest prawdopodobnie najwyższy w historii, więc zawodnicy i tak będą zdobywać dużo punktów. Goście nie mogą tak omijać reguł. Robią to znakomicie.”

Dla przypomnienia, DG został nazwany obrońcą roku w 2017 roku. Czterokrotnie został zaliczony do I składu defensywnego NBA (2015-2017, 2021).

1 Komentarz

  1. […] 10 sezonów, Warriors doskonale znają wartość Draymonda Greena. Jego umiejętności wykraczają ponad statystyki boxscorowe. Dray nie osiąga średnio […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like