donovan mitchell utah jazz
Informacje

Donovan Mitchell gotowy na mecz nr 4

W trzecim pojedynku półfinałowym Jazz – Clippers, lider Utah – Donovan Mitchell skręcił kostkę i musiał opuścić boisko. Jednak uraz nie jest poważny, a sam zawodnik podkreśla, że zagra w meczu nr 4.

Wszystko w porządku z kostką Mitchella?

W trzecim pojedynku serii przeciwko Clippers, rozgrywający Jazz musiał zakończyć grę na siedem minut do końca spotkania. Nikt nie przyczynił się do urazu, który wskazywał najgorsze – skręcenie kostki.

W dniu wczorajszym gwiazda Jazz wyjawiła, że wszystko jest w porządku, a sam zawodnik pojawi się w nadchodzącym meczu.

„Jest dobrze. Będę gotowy na mecz nr 4.”

Trener ekipy również zabrał głos po tym zdarzeniu.

„Jest w dobrej formie. Mógł wrócić do gry, ale zadecydowałem, aby został do końca meczu na ławce. Przegraliśmy mecz, ale na szczęście Donovanowi nic się nie stało.” – podkreślił Quin Snyder

Dzisiejszej nocy w Staples Center zostanie rozegrane czwarte spotkanie. Mitchell w poprzednim meczu dopiero w drugiej połowie dostosował się do defensywy i agresywnej gry Clippers, zdobywając 30 punktów.

Następnie opuścił boisko, po tym jak odczuł ból w kostce po wejściu na kosz. DM kuśtykał opuszczając plac gry, a po chwili wrócił na ławkę drużyny.

Szkoleniowiec oraz lider drużyny rozmawiali, kiedy Kawhi Leonard rzucił trójkę, a LAC odskoczyli na 18-punktów i nie było sensu wprowadzać swojego lidera na 5 minut do końca tego spotkania.

Spodziewajmy się występu Donovana Mitchella dzisiejszej nocy 🙂

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like