luka doncic dallas
Informacje

Doncić podpisze 202-milionowy kontrakt?

Lukę Doncicia czeka sroga wypłata. Jak donoszą dzisiejsze media, Słoweniec podobno zgodził się na przedłużenie kontraktu, który opiewa na kwotę 202 miliony dolarów.

Doncić przedłuży kontrakt?

Podobno tak. Będzie to pierwszy wielki kontrakt zawodnika Dallas Mavericks w NBA. Według Marca Steina, 22-latek otrzyma 5-letnią umowę o wartości 202 milionów dolarów.

Dyskusje na ten temat dopiero nastąpią po zakończeniu się igrzysk olimpijskich w Tokio, gdzie Doncić i jego Słowenia zmierzy się z reprezentacją Niemiec. Stawką będzie awans do półfinału.

Właściwie to w przyszłym sezonie Lukę obowiązuje jeszcze kontrakt debiutanta, w którym zarobi 10 milionów dolarów. Jednak to wciąż nie blokuje podpisania powyższych ustaleń.

W ubiegłym sezonie, Doncić był kandydatem do zdobycia tytułu MVP, nie wspominając, że mimo tak młodego wieku jest największą gwiazdą zespołu z Teksasu.

2 Komentarze

  1. […] Jednym z marzeń Gorana Dragicia podczas swojej powoli kończącej się kariery koszykarskiej jest ponownie zagrać z Luką Donciciem. […]

  2. […] chłopak, Słoweniec, Luka Doncić zgodził się podpisać rekordowy kontrakt i pozostać w Dallas Mavericks na kolejne 5 […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like